Грати в безкоштовні ігри Скубі Ду онлайн

Герої мультфільмів бувають абсолютно різними. Нудними і веселими, серйозними і нехлюями, харизматичними і не дуже. Але для виробників ігор подібні характеристики не надто важливі. Куди важливіший для них світ, в якому живе той чи інший герой. Погодьтеся, з флегматичного персонажа, який вирішує домашні проблеми, навряд чи вийде герой захоплюючого шутера. Але є персонажі унікальні своєю універсальністю. Так склалося, що вони, як правило, собаки. Два самих яскравих приклади Друпі і Скубі Ду. Притому ігри Скубі Ду онлайн не втрачають популярність буквально роками. Подивіться самі - собака з харизмою, боягузлива, комічна і дуже рухлива. До того ж, вона діє в детективному сюжеті! Що може бути універсальніше? Розробники теж, як говоритися, просікли фішку. Як тільки не мучать вони нещасного героя, щоб ми могли грати! Те, що герой бродить в ряді платформерів, практично не дивно. Адже його образ сам проситься пострибати і побігати. Участь у квестах теж не дивує - детективний сюжет таки залишає безліч простору для створення такого роду ігор. Але деякі з розробників примудрилися, вибачте, але "засунути" собаку в одягалки. Багатьох «ідейних» шанувальників мультсеріалу такі творіння відверто злять, але це не заважає маленьким шанувальницям ігор зі Скубі Ду переодягати його по сто разів, роблячи з нього то Елтона Джона, то Білла Клінтона. Хтось інший без перепочинку ганяє Скубі в різного роду бродилках, а хтось намагається пізнати всі таємниці стародавнього замку разом з Скубі Ду і його друзями.

Є багато суперечок про те, чи може справжній шанувальник мультсеріалу дозволити собі такі « знущання » над улюбленим персонажем. Чия правда в цих дискусіях - важко сказати. Головне - це, те що ігри за участю мультиплікаційної собаки користуються незмінною популярністю у всіх шанувальників мультика.

На нашому сайті ви можете скачати дуже багато присвячених Скубі Ду ігор онлайн. Також є можливість пограти в них прямо у вікні вашого браузера. Ми не попросимо у вас за це грошей, не вимагатимемо зареєструватися на нашому сайті. Тому вам достатньо просто вибрати гру натиснути на зображення і гра вже у вас на моніторі. Ми зробили все, щоб онлайн ігри про Скубі Ду принесли вам якомога більше задоволення при мінімальних витратах часу і сил.

популярні онлайн ігри