Ігри людина павук онлайн

Спайдермена проти Бетмена

Відмінна флеш гра пінбол за участю двох героїв. Запускайте кулю і стежте за його рухом, ке...

Ривок Людини

Допоможіть доброзичливому Людині-павуку уникнути зіткнення з Зеленим Гобліном. Женіть що є...

Змагання Людини

У цій онлайн грі ви повинні допомогти відомому супергероєві, Людині-павуку, дістатися до ф...

Темна сторона Людини

Людина-павук повинен подолати величезну відстань, що складається з різних фігур і не звали...

Фанатам Людини

Знову вас чекає зустріч з одним з найпопулярніших супергероїв коміксів, який має суперсилу...

Поїздка Людини

Як і звичайним людям, супергероям іноді хочеться нових пригод. Людина-павук не є винятком....

Запам'ятай кулі

Знаменитий супергерой постає перед вами в цій безкоштовної логічної флеш грі. Там де є суп...

Збери комікс

У цьому пазлі всі герої напевно тобі знайомі, і куди ж без легендарного Бетмена, літаючого...

Грати в безкоштовні ігри людина павук онлайн

Людина павук, а точніше Пітер Паркер, з`явився, як відомий всьому світу герой, зовсім не як герой фільму. Спочатку це був персонаж коміксів, які створили Стен Лі і Стів Дітко в 1962 році. Пітер Паркер - Людина-павук став одним з найулюбленіших супергероїв. По суті це був перший супергерой що не є дорослою людиною. Пітер Паркер - підліток, до того ж не найпривабливіший. Він захоплюється наукою і терпить насмішки від однокласників. Навіть дівчина, в яку він закоханий, не звертає на нього уваги. Проте надалі, після укусу радіоактивного павука у нього відкриваються надздібності, що, безсумнівно, робить його популярним. Він приходить до висновку, що повинен захищати світ від зла. Зі сторінок коміксів, які до речі, випускаються і донині, людина-павук прийшла у кінематограф, більш того, з цим героєм були створені онлайн ігри людина павук. Як не дивно, вперше він з`явився на екрані в 1973 році і зовсім не в Америці, а в Туреччині. Значно пізніше, в 1993 році, Людина павук з`явився в низькобюджетному американському фільмі «Остання битва Зеленого гобліна». У двохтисячному році вийшла трилогія про Людину павука, яка мала великий успіх. Людина павук займає третє місце серед кращих героїв коміксів і є безсумнівно найбільш популярним супергероєм. Зараз створюються все нові і ігри для хлопчиків про Людину-Павука.

Хлопчикам подобається Людина Павук і все лиходії, з якими він бореться. Грайте в ігри з Spider man, допоможіть йому впоратися зі злом. Багато хлопчиків мріють бути Людиною павуком і боротися із злочинністю, у вас є така можливість. Запускайте будь-яку гру безкоштовно і онлайн, не шкодуйте часу на ці чудові ігри. Пройдіть їх усіх, користуйтеся головною здатністю Людини Павука кидати павутину. Також ви можете зустріти чорну Людину-Павука, його ще називають Веном ( Venom ), це дуже витончений на вигляд персонах, які схожий на Спайді.

У цьому розділі зібрані ігри для хлопчиків з участю людини павука. Spider man улюблений герой багатьох хлопчиків, а Пітера Паркера люблять багато дівчаток.

Клікайте на картинку і насолоджуйтеся грою, абсолютно безкоштовно і без реєстрації. Ігри з Людиною-Павуком не випускають професійні студії, а тільки любителі серіалу та тому ігор не багато і не всі хорошої якості, але це нас не зупинить і ми все одно пройдемо їх усіх.

Ви знайдете всі частини людини павука від 1 до 3 і 4, з улюбленими персонажами і злодіями, такими як Доктор Озборн, Веном, Гоблін та інші.

популярні онлайн ігри