Грати в безкоштовні ігри барбі онлайн

Маленькі шанувальниці різних ляльок, напевно мають у себе вдома і ляльку Барбі. Вона одна з найстарших ляльок, які володіють модельною зовнішністю. Барбі володіє практично ідеально фігурою, у неї довгі ноги, тонка талія і руки, довге золотаве волосся - прям дівчина мрія. З'явилася Барбі вже більше 15 років тому і до цих пір, разом з іншими ляльками зберігає свою популярність. Це пов'язано не тільки з таким вишуканим зовнішнім виглядом цієї ляльки, а також завдяки тому, що вона володіє великим гардеробом речей, має свій будинок і багато інших предметів і аксесуарів побуту. З гардеробом ляльки Барбі не зможе позмагатися ніяка інша лялька чи навіть дівчина. Для неї можна знайти сотні спідниць, штанів, кофтинок, футболок, сотні пар взуття та багато-багато іншого. Творці не полінувалися і побудували для Барбі цілий будинок, який обставили крихітниими меблями та іншими речами. Крім того, напевно, кожна власниця цієї ляльки, хоч коли-небудь шила для неї якісь речі. Це не так складно, а якщо навчитися володіти голкою і ниткою, то за кілька годин можна буде наробити багато речей з якихось своїх старих або ж використовувати просту тканину для крою, яка продається в будь-якому магазині. Можна стати справжнім модельєром одягу для ляльки, а незабаром Ви будете пробувати створювати якісь речі вже і для себе.

Типова лялька Барбі - це дівчина з золотистим волоссям, тобто блондинка, але для того, щоб їй не було нудно, було створено ще й дівчат з іншим кольором волосся, нібито подружки нашої героїні. Всі вони також створені зі звичайної пластмаси, а волосся робляться з тонких волокон синтетичних речовин. Крім подруг Барбі для неї ще був створений її друг, який називається Кен. Це високий хлопець модельної зовнішності, для якого створено великий гардероб одягу.

Дана лялька отримала таку популярність, що почали навіть створюватися онлайн гри з її участю. У даних іграх, Вам в основному потрібно буде займатися переодяганням ляльки, створенням їй якоїсь зачіски і нанесенням макіяжу. Але є, більш динамічні ігри, де Барбі виявляється в якихось пригоди, її навіть може підстерігати небезпека, але Вам слід взяти ситуацію під свій контроль і допомогти їй вибратися з цих небезпечних пригод. Барбі гламурна дівчина, яка любить відвідувати магазини з дорогим одягом, і Ви можете провести час разом з нею, в походах по цих магазинах. Одяг, який представлений ​​в таких магазинах дуже дивовижний, такий не завжди можна знайти в реальному світі. Хоча, якщо вона Вам сподобається, то можна буде спробувати створити ту чи іншу річ самому для своєї реальної ляльки. Ігри з Барбі це гарна можливість познайомитися з різними стильними речами і стати більш просунутим у модних трендах різних сезонів.

популярні онлайн ігри